پست بهمن ۱۳۹۶: http://khodajanam.blogfa.com/post/153

من جلو همه ایستادم و بخاطر اعتقاداتم به تو بله گفتم چون فکر میکردم تو نامرد هم عاشقم هستی.

من وقتی زنت شدم هیچی نداشتی. و خانواده بی چشم و روت ذره ای بهت کمک مالی نکردن. پس من صادقانه و عاشقانه وارد زندگیت شدم.حالا تو بودی که باید منو خوشبخت میکردی که نکردی.

تا قیامت هم میگم دوستات و خانواده ات مشکل اصلی زندگی من بودن. تو باید بین آنها و من یکی را انتخاب میکردی که اونارو انتخاب کردی.

فکر کردی ناهید کانال بزنه و من تا برم منو بلاک کنه، خدا موفقتون میکنه؟ خدا عادل است نمیذاره حق ناحق بشه.

خداوند شاهد است هیچ کار خلاف و غیرشرعی و گناهی انجام ندادم. پس روسفید هستم نزد خدا. نه که بخوام از خودم تعریف کنم ولی تو لیاقت ایمان و پاکی و نجابت منو نداشتی. همینکه ناهید شلوار تنگ میپوشید و . قشنگ معلوم بود خانواده بی دینی داری. چی بگم. باید با یه زن بی حیا ازدواج کنی وگرنه من هرچی بگم تو الان نمیفهمی.

خدا را هزاران مرتبه شکر میکنم که در طول زندگی با تو وفادار بودم و مثل تو، چشمم به دیگری نبود و صادقانه و عاشقانه از محبت سیرابت کردم. حالا هم روسفیدم . من هیچ خطایی نکردم. خانواده تو روسیاه هستن که همه چیزشونو تو خونه جلو شماها بیرون میریختن و بعد تو کوچه یه چشمی تظاهر به دینداری میکردن.

با طرفداری کورکورانه و الکی از خانواده ات، خودتو گوشت قربانی خانواده بی حیایت نکن.

هیچ زن دینداری با خانواده بی حیایی رفت و اومد نمیکنه.

انسان باش و ناحق به زنت برچسب نزن.

من هیچ ایرادی نداشتم و این تو بودی لیاقت نداشتی بمانی . با نقشه ناهید و بی حیایی خودت نابودم کردی. خدا جای حق نشسته است. فکر کردی با آبروی زنت بازی کنی و مشاور کثافت بیاد مزاحم زنت بشه، تو روزگارت خوش میشه؟ نه خوش نمیشه. تا ابد هم خوش نمیشه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دکتر ابوالحسن دیوبند کامنت هایی در مورد زندگی طراحی سایت-سئو سایت در جستجوی زمان از دست رفته روزنگاری های آسمان آوای فاخته آبي ترين آبي ها the witcher گلبرگ یاس